Pragmatic Play Hakkında

Pragmatic Play Hakkında
Pragmatic Play Hakkında ; Bu ismi son yıllarda sıklıkla duyuyoruz. Pragmatic Play nedir ve içeriğinde hangi oyunları barındırır? Pragmatic Play Hakkında

Bununla birlikte Pragmatic Play ilk defa 2015 yılında kurulan bir casino oyunu geliştirme şirketidir. Dolayısıyla bu şirket, alt yapısı güçlü olan onlarca slot oyununu piyasaya sürerek hizmet vermektedir. Malta, İngiltere, Cebelitarık, Ukrayna, Hindistan ve Filipinler’de ofisi vardır.

Pragmatic Play Platformunun Farkı

Bu soruyu yanıtlarken bu platformun farklılıklarından bahsetmekte de fayda vardır. Yani bu kadar popüler olmasının bazı sebepleri aşağıdaki gibidir:

Oyun çeşitliliği: Ayrıca bu şirkette her oyuncuya hitap edecek farklı çeşitlerde onlarca oyun vardır. Tasarım: Oyunların tasarımları gerçek oldukça başarılıdır. Oyuncuya sunulan avantajlar: Dolayısıyla Pragmatic Play platformunun oyunları kişiler birçok opsiyon sunmaktadır. Yüksek bağlantı hızı: Kesinlikle Pragmatic Play oyunlarının hızı oldukça iyidir. Kolay erişim: Tabi ki Oyunlar farklı işlem sistemlerine sahip cihazlarla uyumludur ve dolayısıyla oyuna katılım oldukça kolaydır. Güvenilir : Bununla birlikte Pragmatic Play, Malta lisanslı kurumsal bir işletme olduğu için gerekli güven ortamını sağlamaktadır.

Pragmatic Play Hakkında

Pragmatic Play Oyunlarına Erişim

Pragmatic Play Hakkında… Aslında platformun avantajlarından bahsettik. Bu şirketin oyunlarına erişim de oldukça basit! Dolayısıyla Pragmatic Play oyunlarını hem uygulama üzerinden hem de uygulama indirmeden online olarak oynamak mümkün. Ayrıca uygulama indirme yapmadan Pragmatic play oynamak için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekir:

Web sitesine giriniz ve ‘products’ yazan ibareye tıklayınız. Karşınıza çıkacak olan oyunlardan birini seçiniz. Katılmak istediğiniz oyuna tıklayınız ve sanal paralarla oyun oynamaya başlayınız. Pragmatic Play uygulamalarını indirmek için ise IOS veya Android işletim sistemine sahip cihazlara sahip olmanız yeterlidir. Web sitesi üzerindeki uygulama indir bölümüne tıklayarak cihazlarınıza uygulamayı indirebilirsiniz.

Pragmatic Play’de En Popüler Oyunlar

Pragmatic Play’deki oyunları klasik slot oyunları, video slot oyunları ve Jackpot slot oyunları olarak üçe ayırmak mümkündür. Bu şirketin sağladığı en popüler oyunlar ise aşağıdaki gibidir:

Gold Rush 3 Genie Wishes Great Rhino Romeo & Julie Bingo Yuvası 7 Maymun Meyve Yuvası Atlantis’in Kraliçesi Arı Ülkesi

“Bingo Oynamak İster Misiniz?” hakkındaki yazımızı okumak için tıklayınız.

Pragmatic Play Hakkında